Wyszukiwarka
Producenci
dywaniki Daf XF 106 do 2018
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
dywaniki 2-kolorowe
Daf XF 106 do roku 2018
automat
Dywaniki dedykowane są do samochodu ciężarowego marki Daf XF 106 produkowanego od roku 2013 do roku 2018, wersja przed liftem, z automatyczną skrzynią biegów.
Wykonane są z gładkiej ekoskóry w dwóch kolorach:
-- część pod nogi wykonana jest z gładkiej ciemno niebieskiej ekoskóry z ciemno niebieskim obszyciem
-- część środkowa czyli tunel wykoany jest z gładkiej jasno niebieskiej ekoskóry z obszyciem w kolorze ciemno niebieskim (małe półki są identyczne jak tunel)
Komplet skłąda się z 5 części: tunel, 2 części pod nogi oraz 2 maty na półeczki.
Dywaniki wykonane są bardzo starannie z wysoko jakościowych materiałów, idealnie dopasowane do podłogi.
*********
Produkt prosty w utrzymaniu czystości: czyścić miękką szmatką za pomocą ciepłego roztworu wody z mydłem. Nie polecamy żadnych środków chemicznych do czyszczenia, które po pewnym czasie mogą powodować łuszczenie lub pękanie ekoskóry.
*********
Kolory produktów znajdujących się w naszej galerii mogą minimalnie różnić się od koloru rzeczywistego !!! Zdjęcia nie zostały wykonane w profesjonalnym studio fotograficznym.
